Olimpiada de matematica 2017

IN ATENTIA ELEVILOR INSCRISI LA OLIMPIADA DE MATEMATICA ETAPA PE SECTOR 19.02.2017 Orar desfasurare proba, link aici. Repartitia pe clase, (clasa a V-a) link aici. Repartitia pe clase, (clasa a VI-a) link aici.

ANUNT! HJ Lg.85/2016

Incepe plata drepturilor salariale prevazute de Legea nr.85/2016. Cadrele didactice care au functionat la Școala Gimnaziala ”Nicolae Titulescu” din sectorul 1, sunt rugate sa se prezinte la scoala pentru depunerea cererii de punere in plata…se va atasa cererii o copie…

ANUNT IMPORTANT PENTRU PROFESORI!

Adresa ISMB nr. 8271/06.04.2016. Ministerul Educatiei Nationale si Cercetari Stiintifice anunta crearea grupurilor de lucru pentru elaborarea curriculumului pentru disciplinele/ domeniile de studiu obligatorii din invatamantul gimnazial.